A-GLOBAL TEKNOLOJİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Şirket Tarihimiz

A-Global Teknoloji ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2013 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden günümüze, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında önemli projelere imza atmıştır.

A-GLOBAL TEKNOLOJİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Tümleşik çözümleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkararak satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleriyle maliyetleri en düşük seviyeye indirmek için hizmet veriyoruz.

Gelişen Teknoloji ihtiyaçlarında yenilikçi felsefesiyle kurulan A-Global Teknoloji; Bilişim Teknolojileri alanında altyapı, donanım entegrasyonu hizmetleri konusunda proje ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Amacımız, ürün satışı değil çözüm satışıdır. Bu yüzden belirli bir markanın satışı değil, size en uygun çözümü öneriyoruz. Yenilikçi ve akılcı çözümleri müşterilerimizin networku üzerindeki diğer uygulamalarla birleştirip, yönetilebilir kolay ve uygun çözümler haline getirmek temel felsefemizdir.

Vizyonumuz, güçlü kadromuzla müşterilerimize dünya standartlarında teknolojik çözümler, yenilikler ve buna bağlı hizmetleri oluşturup sunan bir şirket olmaktır.

Misyonumuz, Bilişim Teknolojileri Çözümleri olup toplam kalite standartları doğrultusunda satışını yaptığımız tüm ürünlerimizle kendimizi sürekli geliştirerek, kalite standartlarını yükseltmektir. Müşteri odaklı çalışmak, en iyi ürünü en iyi fiyata ve yüksek teknolojiyle müşterilere sunmayı sürdürmek, bu alanda en kaliteli çözümler sunan makul ve güvenilir bir firma olma kararlılığını devam ettirmektir.

masa-1

BT ihtiyaçlarınız için buradayız.

Network Projelerinizde planlaştırma aşamasından uygulama aşamasına kadar hizmet veriyoruz.  Network projeleriniz için satış odaklı değil, size en uygun çözümü üretiyoruz.