server-sistemleri

BT Danışmanlığı

Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

2013 yılının ilk çeyreğinde kurulan A-GLOBAL TEKNOLOJİ, alanında uzman ve deneyimli mühendis kadrosu ile anahtar teslim projeler, Danışmanlık, Bilgi Teknolojileri yönetimi,  Yapısal Kablolama, Data Center kurulum hizmetleri sunmaktadır. Teknolojik yenilikleri ve uygulamaları yakından takip eden ve uluslararası proje deneyime sahip ekibimiz ile firmaların ihtiyaç duyduğu Bilişim Teknolojilerine olan ihtiyaçlarının her aşamada destek vermektedir.

Veri Merkezi ( Data Center ) standartları, maksimum kullanım ömrü sağlayan sistemlerin seçiminde en iyi uygulamayı temel alan 10Gb / sn veya daha iyi kablolama sistemleri önermektedir. Bu, düşük performanslı kablolama ile ilişkili bozulmayı ve kesintiyi en aza indirir ve kablolama tesisi için daha düşük toplam sahiplik maliyeti sağlar.

BT Danışmanlığı

Günümüzde bir çok bilişim firması BT Danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir. Biz ise, sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetini; kendimizi çalıştığımız firmanın yerine koyarak , doğru projelendirme, uzun vadeli ve kalıcı çözümleri hedefleyerek, yaptığımız her işe Bilgi Teknolojileri ortağı olarak yaklaşıyoruz. Bizler, işletmelerinizi gelecek vadeden bir işetme olarak gördüğümüz için, üretmiş olduğumuz çözümlerin günümüz koşullarında en verimli ve en ekonomik  çözümler olmasına çok dikkat ederiz. Uluslararası proje deneyimine sahip uzman kadromuz bu bakış açısı ile sizlere danışmanlık ve  uygulama hizmeti vermektedirler.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

consulting

  • Altyapı, LAN & WAN Tasarımı
  • Sunucu Odalarının Tasarımı
  • Sanallaştırma Çözümleri
  • Yedekleme,Felaketten kurtarma Çözümleri
  • Microsoft Server / Domain Sistemlerinin Tasarımı ve uygulanması
  • Internet güvenliği çözümleri