aglobaltech-video-izleme

Güvenlik Kameraları

IP Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamerası sistemlerinde ( CCTV ) geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Her proje ayrı ayrı değerlendirilerek , o projeye özgün gereksinimler belirlenerek en uygun teknolojiye sahip kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.

Geniş alanların izlenmesi, çoklu alanların-şubelerin takibi ve yönetimi açısından IP kameraların kurulumunu gerçekleştirerek izleme odasının dizaynı ve kurulumu ile en verimli çalışacak şekilde yapılandırmaktayız.

CCTV Sistemleri

Doğru kamera sistemi seçimi sadece başlangıçtır, doğru depolama ve izleme paketi seçimi eşit derecede önemlidir. Teknik danışmanlarımız, NVR’dan bulut tabanlı çözümlere kadar, mevcut depolama seçenekleri de dahil olmak üzere kamera teknolojisinin tüm yönleriyle yüksek eğitimli kişilerdir. Hizmetin bir parçası olarak profesyonel danışmanlık ve sistem önerileri sunabiliyoruz, bireysel ihtiyaçlarınıza ve proje bütçenize uygun mevcut seçenekleri takip ediyoruz.

Güvenlik Kamera sisteminde, almaya karar verdiğiniz kamera sistemi olay anında yaptığı kayıt kimlik belirlemenizi sağlıyor mu, yoksa kayıttan bulanık bir görüntü mü izliyorsunuz? Yoksa hırsızlık yapanlar kayıt cihazınızı da mı çaldılar? Tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için size en doğru çözümü sunuyoruz.

kamera-wireless-projesi
kamera-montaj-2
kamera-montaj