yapisal-kablolama-1
yapisal-kablolama-2

Yapısal Kablolama

Yapısal Kablolama Hizmetleri

LAN+WAN Network altyapıları için; tasarım, fiber optik ve bakır kablolama, sonlandırma, test ve devreye alma hizmetlerimiz ile değerli zamanınız size kalsın.

Yapısal kablolama çözümlerinin, günümüz ve geleceğin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için doğru şekilde tasarlanması ve kurulması hayati önem taşımaktadır. Biz gerek Fiber Optik ve gerekse bakır kablolama uygulama ve test çözümleri ile hizmet vermekteyiz.

Fiber için amaçlanan kullanımınız ne olursa olsun, özellikler, kayıplar ve bant genişliği, fiber ağınızın başarısı için kritik önem taşır ve size uygun bir tercihte yardımcı olabiliriz.

Giriş seviyesi Cat5 UTP’den, Cat7’ye (1200Mhz) kadar tüm performans aralıklarında kablolama çözümleri sunuyoruz. Her tasarım, sıkı prosedürlerimiz sayesinde uyumlu standartları garanti eder.

Yapısal kablolama çözümlerinin, günümüz ve geleceğin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için doğru şekilde tasarlanması ve kurulması hayati önem taşımaktadır.

A GLOBAL TEKNOLOJİ Olarak; ofis, endüstri, eğitim ve kamu kurumlarının her türlü ortamdaki yapısal kablolama çözümlerinin tasarımı, kurulumu ve yönetimi konusunda uzmanlaştık. Ayrıca, yüksek bant genişliğine ve güvenliğe olan artan ihtiyaçlar, A GLOBAL TEKNOLOJİ hizmetleri; gerek fiber optik kablolama kurulumu, sonlandırılması ve gerekse bakır kablolama kurulumu ile test edilmesini içerir.

A GLOBAL TEKNOLOJİ entegre çözümlerinde, küçük ölçekli işlerle uğraşmak, hareketler, değişikliklerle birlikte, çok şubeli yapılardan oluşan karmaşık büyük projeleri uygulamak için yurt içi ve yurt dışı deneyime ve esnekliğe sahibiz.

YAPISAL KABLOLAMA TEMEL HİZMETLERİ:

yapisal-kablolama-fiber

  • Fiber Optik Kablolama
  • Bakır Kablolama
  • LAN-WAN Kurulumu
  • Wireless Network
  • Test Hizmetleri
  • Bakım Hizmetleri