Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

AGLOBAL TEKNOLOJİ olarak Network ve Güvenlik teknolojilerinde 20 yılı aşkın uzmanlığı ile gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilişim Teknolojileri konusunda endüstriyel seçenekler de dahil olmak üzere, tüm performans aralığını kapsayan çözümler sunmaktayız.

Network, Sunucu odalarının kurulumu, Sunucu odalarının Güvenlik ve İzleme sistemleri, Sanallaştırma, Veri Yedekleme-kurtarma, Bilişim Güvenliği dahil ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlayacak, garantili bir çözüm tasarlar, kurulum ve bakımlarını gerçekleştiririz. Uluslararası tecrübeye sahip kadrosu ile kaliteli hizmet alırsınız.

Network Çözümleri

İyi tasarlanmamış ve kalitesiz bir network, sisteminizde oluşabilecek problemlerin başlıca sebebidir. Bilişim yatırımlarından kaynaklanan sorunların yaklaşık %80 gibi bir oranın temel sebebi yanlış tasarlanmış ve uygulanmış bir networktür. Buna rağmen toplam Bilişim Teknolojileri yatırımının yaklaşık %2 gibi bir oranı pasif network ürünlerine harcanmaktadır

Fiber Optik Kablolama, Bakır Kablolama ve Kablosuz LAN – WAN projelerinde hizmet vermekteyiz.

Giriş seviyesi Cat5 UTP’den, Cat7’ye (1200Mhz) kadar tüm performans aralıklarında “Bakır” ve “Fiber Optik kablolama” ve “Kablosuz” çözümleri sunuyoruz. Her tasarım, sıkı prosedürlerimiz sayesinde uyumlu standartları garanti eder.

network-test
wireless-solutions

Kablosuz Çözümleri

AGLOBAL TEKNOLOJİ, müşterilerinin network altyapı ihtiyaçlarına yönelik, 10Gbps-40Gbps’e ulaşan veri iletimi ile 40Km mesafeye kadar kapasitelerde kablosuz çözümler sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre indoor ve outdoor “wireless” projeleri için keşif ve tasarımından, uygulama aşamasına kadar tüm aşamalarını üstlenerek müşterilerine anahtar teslimi hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yürüttüğü yurt içi ve yurt dışı projelerde, dünyaca ünlü markalarla yürüttüğü çözüm ortaklıkları ve proje sonrası verdiği teknik destek ile müşterilerinin haklı güvenini kazanmış olan AGLOBAL TEKNOLOJİ, her zaman bu pazarda müşterilerinin öncelikli tercihi olmayı hedeflemektedir.

Sunucu Çözümleri

İşletmeniz için hangi kablolama çözümünü seçerseniz seçin, uygun bir kabinet ya da kabinet grupları gerekir. Küçük şubelerden büyük Veri Merkezlerine kadar, Sunucu Odaları ve bunlara ait BT donanımı taleplerini karşılayan bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Hızla gelişen teknoloji ve uygulamalar ile her işletme farklı çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Son teknoloji sunucu çözümlerimiz ile kurumların kendine özel ihtiyaçları için farklı çözümler üretilmektedir.

En zorlu uygulamalar için en yüksek düzeyde bellek, depolama ve performans ihtiyacına göre, her ölçekte kurumsal sunucu çözümleri ile optimal sunucu çözümlerini sunmaktayız.

server-solutions
data-security

Security Çözümleri

İşletmenizde veri güvenliğini arttırmak amacı ile, en son tenolojiyi kullanarak çözümler sunuyoruz.

– DLP ( Data Leak Prevention ) Çözümleri
– Firewall Çözümleri
– Antivirüs Çözümleri
– E-Mail Güvenliği Çözümleri
– 5651 Loglama
– Hotspot Çözümleri
– SSL ve VPN Çözümleri

Yedekleme Çözümleri

Günümüzde işletmeler için sunucularında ya da bilgisayarlarında bulunan veriler oldukça hayati öneme sahiptir. Sistemin kesintisiz işleyebilmesi için, bir felaket anındda sistemin en kısada tekrar çalışır duruma getirilebilmesi için YEDEKLEME oldukça önem taşımaktadır.

Biz, Kritik öneme sahip verilerinizi; ister Bulut isterseniz size özel Sunucularda, bulunduğu yerden bağımsız şekilde yedekler, ihtiyaç duyulduğunda sisteminizi çok kısa sürede eski halinde çalışır duruma getiririz.

yedekleme
datacenter-solutions

Sistem Çözümleri

AGLOBAL TEKNOLOJİ, sistem odası çözümleri üzerine 20 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerin ihtiyaçlarına en “doğru” çözümü üretmektedir.

İşletmenizin ihtiyaç duyabileceği her türlü sistem odası çözümleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sistem odası kurulumu ile bakım ve destek konularında hizmet vermekteyiz.

Kabinet, kamera izleme, iklimlendirme, yangın söndürme ve önleme çözümleri, kesintisiz elektrik için özelleştirilmiş güç kaynakları ve jeneratör gibi Sunucu odasının 7/24 kesintisiz çalışabilmesi için gerekenler için anahtar teslim hizmet sunuyoruz.